Ведучий Львів, Ведучий весілля, Ведучий на корпоратив - Остап Цимбала

Created by BDS-studio seo by SEO-Labs

Блог

ВИБЕРІТЬ КАМІНЬ І ДІЗНАЙТЕСЯ СЕКРЕТИ ВАШОГО ЖИТТЄВОГО ШЛЯХУ

12.04.2017Коментарії

Подивіться на ці 6 каменів. Який з них відразу привернув вашу увагу? Не зупиняйте свій вибір на камені улюбленого кольору, а просто виберіть той, який з першого погляду сподобався вам найбільше. Не варто обманювати себе, прислухайтеся до першого душевного пориву.


Отже, який з каменів сподобався вам більше за інших?

№1. Опалит(місячний камінь)
Ваш вибір говорить про те, що ви завжди прагнете до свободи. Ви хочете знайти тихе містечко, де можна було б розслабитися і прислухатися до свого внутрішнього голосу. Ви здатні в одну мить все перекреслити і почати життя заново. При цьому ви не впевнені, що рухаєтеся в правильному напрямку, тому іноді вам хочеться побути на самоті і подумати. Цей хмарний камінь говорить про те, що вся ваша увага прикута до повсякденних турбот, і у вас залишається лише трохи часу на тишу і спокій.

Але це не означає, що у вас погана життя. Можливо, ви просто відчуваєте, що все йде не так, як вам цього хотілося б. Спробуйте переосмислити деякі речі. Тоді ви зможете виявити, що насправді ви вже багато в чому досягли успіху, або він зовсім не за горами.

Коли ми проводимо час в тиші і роздумах, енергія нашого тіла починає змінюватися. Це приваблює надихаючі і мотивуючі думки, нові ідеї та плани. Цей камінь – камінь ангелів. Тому глибоко всередині ви відчуваєте зв’язок з «іншим світом», а вищі сили чекають того моменту, коли вони зможуть поговорити з вами і дати вам свої мудрі поради.

№2. Зелений малахіт
Якщо вам сподобався цей камінь, значить, ви готові пройти через серйозні зміни у своєму житті. Ці зміни можуть стосуватися способу життя, місця проживання або роботи. Але не виключено, що ви переживете духовну еволюцію, і зможете подолати всі проблеми, які зародилися у вашому далекому минулому.

Ви стаєте мудрішими, і процес пізнання вам дається легко. Раніше вша голова була забита переживаннями, а зараз ви стали більше думати про те, чого хочете отримати від життя. І це чудово! Тому що треба навчитися визнати, що зміни необхідні – тільки тоді ми починаємо йти на пошуки чогось кращого.

Малахіт – це камінь процвітання і достатку. Тому коли ви вирушите на пошуки свого щастя, вас чекатимуть тільки удача і достаток. Цей камінь також може говорити про завершення нещасливих любовних відносин і зародження нових романтичних почуттів. Вибравши малахіт, ви несвідомо говорите Всесвіту: «Я готовий до успіху. Я готовий позбутися негативу. Я готовий зустрітися зі своїм щастям! ».

№3. Камінь сонця
Уявіть собі, що перше, що ви будете відчувати вранці після пробудження – це радість! Щира радість, тому що попереду вас чекає новий чудовий день, і вдячність за те, що у вашому житті є улюблені і люблячі вас люди. Запам’ятайте, коли радість наповнює кожну клітинку вашого тіла, ви починаєте залучати у своє життя все більше і більше хорошого. Це дасть вам сили для вирішення будь-яких проблем. Ви станете помічати, як доля сама почне підкидати вам щасливі випадки та вигідні альтернативи. Якщо ви вже давно моліться про диво, знайте – воно поруч, бо настав ваш сонячний день!

№4. Обсидіан (червоне дерево)
Якщо ви вибрали цей камінь, ваша підсвідомість говорить: «Я готовий вирватися з навколишнього мене негативу і стати щасливою людиною». Ви перестаєте літати в хмарах і стаєте більш приземленим. Ви, нарешті, починаєте розуміти, що багатьом пощастило набагато менше, ніж вам, і що у всіх є свої проблеми, хоча деякі і воліють нікому не розповідати про них.

Пам’ятайте, що ви те, що ви відчуваєте. Ревнощі, гіркота, образа – ці емоції руйнують вас і можуть загнати в спадну спіраль убогості. Негатив в думках тільки отруює і робить вам боляче. Але, на щастя, ваші енергетичні блоки зникають досить швидко. Ви в найближчому часі нарешті знайдете в собі сили вирватися з негативу і відкрити своє серце світу. Ви скоро зрозумієте, що єдиний шлях до щастя – це вдячність за те, що у вас є, а не жалю з приводу того, чого вам не вистачає.

№5. Говлит
Якщо вас привабив цей камінь, то ви скоро отримаєте послання від вищих сил у вигляді снів, озаряющих думок, бачень або повторюваних цифр і слів. Ви зараз інтуїтивно йдете в певному напрямку. І воно вірне! Так що визнайте існування інтуїції і прислухайтеся до неї. Вона допоможе вам знайти швидкий шлях до успіху.

Якщо ви страждаєте від безсоння, це означає, що ви ігноруєте свої передчуття. Все налагодиться тільки тоді, коли ви визнаєте важливість шостого почуття і попливете за його течією. Ви не самотня людина, і у своїй подорожі до кращого ви теж не самотні. Говлит говорить про те, що вас оберігає духовне керівництво. Ваш ангел-провідник планує привести вас до ваших найсміливішим мріям. І все, що він просить взамін – це віра.

Говлит – це також камінь удачі для тих, хто хоче або вже чекає дитину. Він передрікає вам здорового і сильного малюка.

№6. Далматин Джаспер
Для вас зараз настав саме час наповнити своє життя задоволеннями і гумором! Якщо ви вибрали цей кристал, то ваш внутрішній голос кричить: «Я хочу грати і веселитися!». Можливо, ви довгий час були пригніченим, розчарованим, неспокійним або трохи цинічним.

Далматин Джаспер нагадує, що кожен з нас – це духовне створення, укладену в тілесну оболонку. І перш ніж ми знову станемо безтілесним згустки енергії, нас очікує ще таке довге життя на цій планеті! Так давайте ж насолоджуватися нею! Навіть найважчі ситуації можна легко пережити гумором – якщо не заради себе, то хоча б заради своїх рідних і близьких. Почуття гумору прекрасно об’єднує членів сім’ї та друзів. Кожна секунда сміху допомагає нам долати труднощі. Радісний сміх посилає повідомлення всьому світу і Всесвіту про те, що ви не здастеся і обов’язково отримаєте бажане.

Далматин Джаспер – це символ боротьби з курінням. Так що якщо ви замислювалися над тим, щоб відмовитися від цієї шкідливої ​​звички, знайте: настав час діяти!

Який камінь вибрали ви? Чи відповідає опис вашого вибору дійсності? Діліться своїми враженнями в коментарях до статті!

Повернутися до всіх новин
ЗНЯТТЯ СТРЕСУ. 14 НЕОРДИНАРНИХ СПОСОБІВ
20 СИЛЬНИХ ЦИТАТА НІКА ВУЙЧИЧА

Відгуки

2017-02-02 18:54:42

2017-02-02 18:54:40

2017-02-02 18:54:38

2017-02-02 18:54:37

2017-02-02 18:54:35

test2017-02-02 18:53:27

sdfsf

Написати відгук