Ведучий Львів, Ведучий весілля, Ведучий на корпоратив - Остап Цимбала

Created by BDS-studio seo by SEO-Labs

Блог

20 СИЛЬНИХ Цитата НІКА Вуйчича, які заражають жагою до життя

01.05.2017Коментарії

Мабуть, найсильніші цитати від людини, яка народилася з рідкісним захворюванням – без рук і без ніг. Але з часом він навчився бути щасливим не дивлячись ні на що.

 

Він народився з рідкісним захворюванням – без рук і без ніг. Нік Вуйчич довго вчився бути щасливим не дивлячись ні на що. І в нього вийшло. Сьогодні його мужність дарує надію іншим – не тільки таким, як він, але й цілком здоровим людям.

1. Станьте другом, коли вам потрібні друзі. Даруйте надію, коли самі потребуєте в ній.
2. Якщо ніхто не відкриває, стукайте відразу в кілька дверей.
3. Всі ми можемо знайти один в одному щось погане або недосконале. Але я волію шукати крупинки золота.
4. Поводьтеся так, щоб власні вчинки вас надихали і надихали.
5. Ми не повинні жити в очікуванні того, що щастя настане, коли ми доб’ємося мети або придбаємо якусь річ. Щастя має бути з нами постійно, а щоб добитися цього, потрібно жити в гармонії – духовної, психологічної, емоційної і фізичної.
6. Ви повинні зрозуміти, що відразу отримати відповіді часом неможливо.
7. Коли ви не готові прийняти себе, то ще менше готові прийняти інших людей.
8. У світі багато проблем, які мене не торкнулися. Я впевнений, що моє життя в тисячу разів легше, ніж життя багатьох людей.
9. Я дуже рано засвоїв, що просити про допомогу можна і потрібно. Нормальне у вас тіло чи ні, але є речі, з якими неможливо впоратися самотужки.
10. Спробуйте заглянути в кінець власного життя, а потім почніть жити так, щоб, опинившись у цій точці, ні про що не шкодувати.
11. Любові немає діла до того, що ти можеш і чого не можеш, ким є і ким не можеш бути. Справжня любов дивиться прямо в серце!
12. Зіткнувшись з якими труднощами, знаходь в них чисту радість.
13. Вважайте ставлення до світу пультом дистанційного керування. Якщо програма, яку ви дивитеся, вам не подобається, ви просто хапаєте пульт і перемикаєте телевізор на іншу програму. Так само і з ставленням до життя: коли ви незадоволені результатом, змініть підхід, незалежно від того, з якою проблемою ви зіткнулися.
14. Ті, хто вважає себе невдахою, – це люди, які не розуміють, наскільки близько до успіху перебували, коли склали руки і здалися.
15. Ідеальна зовнішність нічого не означає, якщо душа розбита.
16. Зовсім не обов’язково затівати грандіозні проекти, щоб сіяти добре насіння. Навіть малі справи можуть багато значити для іншої людини.
17. Одна з найбільших радостей життя – стати частиною чогось більшого, ніж твоя власна життя та особистий досвід.
18. У стресовій ситуації, відчуваючи неможливість зібратися з силами, дуже важливо відокремити те, що сталося з вами, від того, що відбувається всередині вас.
19.Життя може бути хорошою, якщо ми вибираємо це.
20. Раніше я запитував: чому я? Чому це сталося зі мною? Але тепер я говорю: чому і не зі мною?
21. Ще один день – ще одна можливість!

Повернутися до всіх новин
ЗНЯТТЯ СТРЕСУ. 14 НЕОРДИНАРНИХ СПОСОБІВ
20 СИЛЬНИХ ЦИТАТА НІКА ВУЙЧИЧА

Відгуки

Немає відгуків.

Написати відгук